Najbardziej wszechstronny w gamie Nissana model X-Trail został doceniony przez jury plebiscytu „Samochód Roku Playboya" i otrzymał tytuł zwycięzcy w kategorii SUV playboya.
Więcej >
Nissan rozszerzył ofertę modelu X-Trail o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia znakomite osiągi przy niskiej emisji CO₂ i wyjątkowo małym zużyciu paliwa.
Więcej >
W czerwcu Nissan Sales Central & Eastern Europe uruchomił w Polsce program sprzedaży samochodów używanych Nissan Collection. Głównym celem programu jest oferowanie klientom najwyższej jakości pojazdów, potwierdzonej niezależnym, wiarygodnym certyfikatem.
Więcej >
Czy doświadczyłeś kiedyś nagłego spadku wydajności w pracy? Zdarzyło Ci się zasnąć przy biurku? A może po prostu zapomniałeś wypić poranną kawę? Te problemy mogą wkrótce odejść w zapomnienie dzięki innowacyjnemu stanowisku pracy biurowej, inspirowanemu rozwiązaniami technicznymi z nowego Nissana Qashqai oraz oryginalnym podejściem zastosowanym przez inżynierów Nissana.
Więcej >
Cieszący się olbrzymią popularnością na rynku Nissan Qashqai po raz kolejny udowodnił swoje zalety - tym razem jako samochód flotowy - zwyciężając w kategorii „Mały i średni SUV / Crossover" w plebiscycie Fleet Awards Polska.
Więcej >
Według badań, których wyniki opublikował Nissan, w ciągu ostatnich 5 lat jedna na trzy osoby w Europie* uczestniczyła w zdarzeniu, w którym doszło do uszkodzenia pojazdu.
Więcej >
Zupełnie nowy Nissan GT-R NISMO, najszybszy i najbardziej zaawansowany seryjny model wyczynowy w historii marki, trafił w piątek, 17 kwietnia 2015 do pierwszego klienta w Europie Środkowo-Wschodniej. Pan Michał z Gdyni - dumny właściciel tego wyjątkowego samochodu - nie krył radości.
Więcej >
Nissan rozszerza ofertę modelu Pulsar o trzecią wersję silnikową - turbodoładowaną benzynową jednostkę 1.6 DIG-T o mocy 190 KM.
Więcej >
03.03.2015
NISSAN i Endesa podpisują list intencyjny w sprawie promowania systemu włączenia pojazdów do sieci elektroenergetycznej na skalę masową
Więcej >
Radykalny styl modelu Sway. Mały hatchback w nowym wydaniu według Nissana. Radykalny styl modelu Sway.
Więcej >
@NissanPolska
/* */