POKAŻ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE

Personalizacja to coś więcej niż tylko umieszczenie kilku dodatków - chodzi o to, aby Twoje auto stało się wyjątkowe i naprawdę Twoje.

NISSAN MICRA. POKAŻ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ!

Nadaj swojemu Nissanowi MICRA wyjątkowy charakter, wybierając jedną z dwóch ekskluzywnych możliwości personalizacji. Ciekawa oferta elementów do wnętrza oraz nadwozia dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, tak aby każdy mógł wybrać odcień odpowiadający własnym preferencjom.

PERSONALIZUJ! 

NISSAN PULSAR. ZNAJDŹ SWÓJ STYL!

Wejdź w moduł personalizacyjny 3D i dodaj subtelnej elegancji swojemu Nissanowi Pulsar. Wybierz pakiet stylizacyjny, aby dodać nakładki lusterek i panele boczne w kolorze London White, Tokyo Black lub Beijing Chrome. Wybierz pakiet Premium (również dostępny w naszych trzech ekskluzywnych kolorach) dla przedniego spojlera i dolnych wykończeń bagażnika oraz wstawki tylnego zderzaka.

PERSONALIZUJ!  

NISSAN JUKE. SAMOCHÓD NA MIARĘ WŁASNYCH OCZEKIWAŃ!

Jeśli chodzi o projektowanie samochodu Twoich marzeń, to chcemy zaoferować Ci wybór sposobu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Dlatego Nissan Design Studio proponuje dwa warianty personalizacji: Creative Line i Exclusive Line. Creative Line umożliwia Ci zaprojektowanie Twojego crossovera zanim jeszcze zostanie wyprodukowany - online lub u Twojego dealera , tak aby pojazd był od razu gotowy do wprowadzenia do garażu. Exclusive Line natomiast pozwala modyfikować i dodawać elementy wyposażenia i akcesoria w Nissanie Juke już po jego zakupie.

PERSONALIZUJ! 

NISSAN QASHQAI. WYRÓŻNIJ SIĘ NA DRODZE!

W połowie samochód terenowy. W połowie hatchback. Całkowicie wyjątkowy. Dzięki nowym opcjom personalizacji Nissana Qashqai możesz dopełnić unikalne wzornictwo wybranymi przez siebie akcesoriami i kołami. Odważ się i dodaj swojemu samochodowi charakteru - zobaczysz, że zawróci Ci w głowie.

PERSONALIZUJ!  

NISSAN XTRAIL. X-TREMALNA PERSONALIZACJA

Spraw, aby każda wyprawa nowym Nissanem X-Trail była jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki naszym ekskluzywnym opcjom personalizacyjnym. Felgi ze stopów metali lekkich, żywe kolory nadwozia, spersonalizowane akcesoria: masz do dyspozycji wszystko, czego zapragniesz. Od drobnych zmian po pełne pakiety adaptacyjne - tworząc własny styl swojego auta możesz pozwolić sobie na prawdziwą przygodę nie tylko na drodze.

PERSONALIZUJ!  

@NissanPolska
/* */