Uczestnicy 29. Biegu Niepodległości będą mieli okazję przekonać się, jak komfortowe jest bieganie w otoczeniu samochodów bezemisyjnych, gdyż na czele zawodów pojadą dwa Nissany LEAF w naszych barwach narodowych.
Więcej >
Specjalnie z myślą o fanach muzyki, Nissan przygotował limitowaną edycję miejskiego crossovera Juke: Dark Sound. Ta specjalna wersja została wyposażona między innymi w 6‑głośnikowy system audio, zapewniający wysokiej jakości dźwięk, docierający do każdego zakamarka kabiny.
Więcej >
Nissan postanowił zwiększyć liczbę punktów uprawnionych do sprzedaży aut elektrycznych w Polsce
Więcej >
Kultowy wieszak na torebkę na desce rozdzielczej zadebiutował w modelu Nissan Almera w marcu 1996 roku
Więcej >
Nissan wyprodukował dotychczas więcej egzemplarzy modelu Qashqai niż jakiegokolwiek innego modelu w trzydziestoletniej historii fabryk firmy w Europie.
Więcej >
Nissan wprowadza innowacyjny program "pre-painted" czyli produkcję zderzaków wraz z lakierowaniem
Więcej >
Podczas badań przeprowadzonych przez Centrum Psychometrii na jednym z najbardziej znanych uniwersytetów na świecie – Cambridge w Wielkiej Brytanii – odkryto, że jednymi z najbardziej sympatycznych i życzliwych ludzi, jakich można spotkać w życiu, są właściciele samochodów marki Nissan.
Więcej >
Nissan Qashqai już trzeci rok z rzędu wygrał prestiżowy plebiscyt czasopisma „What Car?” w kategorii najlepszy mały SUV, pokonując aż 16 konkurentów.
Więcej >
Nissan jest znaną marką doskonale sprzedających się samochodów, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że wkrótce firma może stać się także jednym z największych w Europie sprzedawców kamer. Ponad 2 miliony kamer zamontowanych w różnych modelach Nissana w ciągu niespełna 2 lat oznacza, że japoński producent samochodów depcze po piętach największym na świecie producentom tych urządzeń.
Więcej >
Nowy Nissan NP300 Navara zdobył zaszczytny tytuł Międzynarodowego Pickupa Roku 2016, nadany mu w trakcie uroczystego wręczenia nagród w Lyonie we Francji.
Więcej >
@NissanPolska
/* */