BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Gwarantujemy mobilność w czasie, gdy Twój samochód znajduje się w naszym serwisie. Zarezerwuj z wyprzedzeniem wizytę w serwisie, a my obiecujemy, że zawsze będzie na Ciebie czekał samochód zastępczy, za który nic nie zapłacisz. Klientom niezainteresowanym samochodem zastępczym oferujemy szeroki wachlarz innych rozwiązań transportowych. 

   


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE

Obiecujemy zapewnić najlepszą opiekę serwisową Twojego NISSANA dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu zespołów serwisowych oraz stosowaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. 

 


BEZTERMINOWY NISSAN ASSISTANCE

Obiecujemy zapewniać Ci mobilność 24 godziny na dobę. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, usługa Nissan Assistance jest dostępna bez względu na wiek Twojego samochodu.
Gwarantujemy bezpłatną pomoc drogową przez okres gwarancji a także po każdym okresowym przeglądzie wykonanym w autoryzowanym warsztacie Nissana aż do zalecanej daty kolejnego.

 

BEZPŁATNA KONTROLA POJAZDU

Zapewniamy, iż dokonujemy bezpłatnej kontroli samochodu, zanim podejmiemy się jakichkolwiek prac. Najpierw zostaniesz poinformowany, czego potrzebuje Twój samochód i jakie koszty możesz ponieść. Nie obawiaj się żadnych niespodzianek! Zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną wcześniej kwotę. Za czynności wykonane bez Twojej zgody nie zostaniesz obciążony fakturą.

 

 

@NissanPolska