WASILEWSKI I SYN Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer NISSANA w Białymstoku
poszukuje kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa zewnętrzna i wewnętrzna kosmetyka samochodowa pojazdów nowych oraz używanych przeznaczonych do sprzedaży
  • Mycie i sprzątanie aut po naprawach oraz przeglądach serwisowych
  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zniżki na usługi firmowe

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Samodzielność, dokładność oraz systematyczność
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym jako dodatkowy atut

Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez:

Mail: praca@wasilewskiisyn.pl

Telefon: 724 884 888

Wizytę osobistą w salonie ul. Kleeberga 68

Prosimy dołączyć do CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych: załącznik

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na inne stanowiska. Jeżeli jednak chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w Ełku lub w Białymstoku prześlij nam swoje CV na adres praca@wasilewskiisyn.pl. Trafi ono do naszej bazy wykorzystywanej podczas procesów rekrutacyjnych.

@NissanPolska