Z okazji 10-lecia niezwykle udanej premiery rynkowej pierwszego na świecie produkowanego seryjnie samochodu elektrycznego, Nissan wprowadza w Europie wersję specjalną tego niezwykle popularnego samochodu – Nissana LEAF10.

Specjalnie z myślą o wersji LEAF10, która będzie dostępna w salonach sprzedaży w Europie już w lutym, przygotowano nowy kolor nadwozia. Ten atrakcyjny dodatek do obecnej palety kolorystycznej Nissana wizualnie podkreśli kunsztowne motywy graficzne, zdobiące nadwozie egzemplarzy z tej limitowanej serii. Dodatkowo LEAF10 będzie standardowo oferowany z dwukolorowym nadwoziem, co jeszcze bardziej podkreśli jego atrakcyjny wygląd.

LEAF10 będzie dostępny z jeszcze szerszą gamą nowych technologii, w tym z nowymi, inteligentnymi usługami oraz intuicyjnym pokładowym hotspotem Wi-Fi (usługa planowana na drugą połowę 2021 roku), który jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin oraz użytkowników często korzystających z samochodu. Ponadto wersja ta wyposażona jest w standardzie w szereg praktycznych rozwiązań cenionych przez dotychczasowych klientów modelu LEAF, jak unikalny system e-Pedal, 8” ekran dotykowy z obsługą systemów Apple Carplay i Android Auto czy system kamer 360°.

@NissanPolska