Pakiet Przeglądów Okresowych Nissan 

to umowa serwisowania Twojego samochodu przez określony okres lub przez określoną liczbę kilometrów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Do wyboru jest okres 36/48/60 miesięcy oraz seria 3/4/5 przeglądów.

Pakiet serwisowy to gwarancja oryginalnych części i środków smarnych, a także profesjonalnych usług świadczonych przez placówki dealerskie Nissana. Produkt można nabyć w momencie zakupu nowego samochodu lub przed pierwszym przeglądem okresowym w placówce dealerskiej Nissana pod warunkiem, że od daty rejestracji nie upłynęło więcej, niż 11 miesięcy.

Korzyści dla klienta
Sieć punktów serwisowych, oryginalne części zamienne i kompetencje mechaników Nissana to pewność, że przegląd prowadzony jest w profesjonalny sposób. Klient może także liczyć na istotne oszczędności (na poziomie 8–13%): wykupując pakiet, nie musi martwić się o późniejsze koszty, ponieważ ceny części i robocizny nie ulegną zmianie. Na ceny usług nie wpłyną także takie czynniki, jak inflacja czy kursy walut. Dodatkową korzyścią jest fakt, że pakiet podlega przeniesieniu na nowego właściciela i powoduje wzrost wartości auta w przypadku odsprzedaży.

@NissanPolska